Logo: Frogut Plastics

Frogut Plastics
Producent reklamówek Małopolska

Firma Frogut Plastics to jeden z najpopularniejszych i cenionych producentów reklamówek. Od lat współpracujemy z wieloma renomowanymi sieciami handlowymi oraz przedsiębiorstwami obecnymi na polskim rynku, produkując dla nich wysokiej jakości reklamówki foliowe z nadrukiem i torebki foliowe. Bardzo szeroka oferta sprawia, że wyroby producenta zamawiane są zarówno przez mniejsze firmy, jak i wielkie sklepy. Dzięki czemu różnorodność produkowanych typów wyrobów pozwala spełniać oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów.

Wytwarzamy zarówno reklamówki plastikowe, kasowe czy te z nadrukiem, które cechują się wysoką jakością, przy zachowaniu korzystnej ceny.

Frogut Plastics Małopolska
producent ekologicznych reklamówek

Wszystkie oferowane produkty, które znajdują się w bogatym asortymencie Frogut Plastics Małopolska produkowane są i utylizowane ze szczególną troską o środowisko naturalne. Co znaczy, że reklamówki wytwarzane są zgodnie z normami ISO - począwszy od ekstrudowania folii, poprzez drukowanie, zgrzewanie i pakowanie.

Ponadto producent zadbał, by każdy najmniejszy szczegół, z którego powstają wyroby, cechował się po pierwsze neutralnością dla wód gruntowych, po drugie – brakiem obecności szkodliwych dla środowiska metali ciężkich i po trzecie – niewydzielaniem niebezpiecznych substancji, podczas spalania. Dzięki tym cechom reklamówki są w pełni zgodne z nowoczesnymi standardami, a grono naszych klientów stale rośnie.

Oferta producenta reklamówek Frogut Plastics - Małopolska

Spośród reklamówek wytwarzanych przez firmę Frogut Plastics, każdy może znaleźć produkt odpowiadający swoim wymaganiom. Producent oferuje torby firmowe soft loop, czyli z dogrzewanym uchem, najpopularniejsze torby typu koszulka czy powszechne zrywki, nowoczesne reklamówki z podklejką, torby wielokrotnego użytku z polipropylenu tkanego, torby termoizolacyjne, torebki foliowe przeznaczone do produktów spożywczych, torby z zakładkami bocznymi, z usztywnianym dnem, a także inne nietypowe produkty spełniające wymagania związane ze swoim specyficznym przeznaczeniem.

Zadzwoń do nas! +48 22 54 17 000