Logo: Frogut Plastics

Frogut Plastics
Producent reklamówek Radom

Frogut Plastics to wiodący producent folii. A Radom oraz jego okolice to obsługiwany przez nas region działania wynikający z położenia naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy producentem worków na śmieci, ekologicznych reklamówek czy tych z nadrukiem oraz innych produktów z tworzyw sztucznych.

Od lat współpracujemy z wieloma renomowanymi sieciami handlowymi oraz firmami obecnymi na polskim rynku, produkując dla nich wysokiej jakości produkty. A bardzo szeroka oferta Frogut Plastics sprawia, że zamawiane są one zarówno przez mniejsze firmy, jak i wielkie sklepy. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Co wyróżnia reklamówki producenta Frogut Plastics Radom, na tle innych?

Frogut Plastics wytwarza torebki foliowe, plastikowe, kasowe, reklamówki z nadrukiem. Producent dba, aby wyroby cechowały się najwyższą jakością przy zachowaniu korzystnej ceny. Sprawia to, że grono zadowolonych klientów firmy stale rośnie. Co bardzo istotne, wszystkie nasze produkty są przyjazne dla środowiska - cechują się neutralnością dla wód gruntowych, w ich składzie nie ma metali ciężkich, a także nie wydzielają szkodliwych substancji podczas spalania. Drukowane są nietoksycznymi farbami wodnymi. Dlatego dzięki tym cechom są w pełni zgodne z nowoczesnymi standardami.

Ponadto dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym i wysoce wykwalifikowaną kadrą, która gwarantuje doskonałą jakość reklamówek oraz ich wysoką wartość estetyczną - którą można wykorzystać na podłożu marketingowym. Torba reklamowa jako nośnik reklamy? Czemu nie! Jest to doskonała forma promocji firmy na rynku.

Producent najwyższej jakości reklamówek - Frogut Plastics Radom

Frogut Plastics do produkcji reklamówek używa wyłącznie materiałów, które są zgodne z normami ISO. Ponadto staramy się, by naszą fabrykę opuścił towar wysokiej jakości - przetestowany i satysfakcjonujący klientów.

A wbrew krzywdzącym opinią próbującym dyskredytować wyroby z polietylenu - troska o środowisko jest silnym atutem całego procesu produkcji i utylizacji naszych wyrobów.

Zadzwoń do nas! +48 22 54 17 000