Logo: Frogut Plastics

Frogut Plastics
Producent reklamówek Poznań

Frogut Plastics to ceniony producent, który od wielu lat współpracuje z wieloma renomowanymi sieciami handlowymi oraz firmami obecnymi na rynku polskim, produkując wysokiej jakości torby reklamowe – ekologiczne, foliowe bądź z nadrukiem. Ich bardzo szeroka oferta sprawia, że zamawiane są one zarówno przez mniejsze przedsiębiorstwa, jak i wielkie sklepy. Różnorodność oferowanych typów reklamówek pozwala spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferowane przez nas wyroby, nadają się do wielokrotnego użytku, dzięki wykorzystaniu foli LDPE, która jest o wiele grubsza i bardziej wytrzymała, od klasycznych. Ponadto wyróżniają się jakością, wytrzymałością oraz trwałością wykonania.

Producent wysokiej jakości reklamówek
Frogut Plastics Poznań

Produkty Frogut Plastics Poznań są przede wszystkim wygodne i praktyczne. Od lat służą milionom konsumentów, do pakowania codziennych zakupów - bowiem trudno sobie wyobrazić świat bez toreb z polietylenu, szczególnie jeśli w grę wchodzi pakowanie owoców i warzyw, produktów sypkich czy serów, wędlin i mięsa. W trosce o te ostatnie - wykorzystywana jest specjalna folia spożywcza, która nie wchodzi w reakcje z żywnością. Jeszcze kilka dekad temu konsument niejednokrotnie sam musiał się postarać o opakowanie, na nabywany towar. Reklamówki całkowicie zlikwidowały ten problem.

Dodatkowo producent gwarantuje doskonałą jakość reklamówek i ich wysoką wartość estetyczną - dzięki czemu są doskonałym nośnikiem reklamy. Umieszczane nadruki są profesjonalnie wykonane, nie ścierają się i nie wykruszają. Nasze wyroby z logo Twojej firmy nie trafią do kosza - tak jak to się dzieje z tymi marketowymi, tuż po rozpakowaniu zakupów. Dlaczego? Bowiem zdecydowanie nadają się do dalszego użytkowania.

W zgodzie z ekologią - torby reklamowe

Ekologicznym problemem są nie tyle torby reklamowe, co ich nieodpowiedzialne wykorzystywanie. Sam proces produkcyjny reklamówek z polietylenu jest o wiele bardziej przyjazny dla środowiska niż produkcja toreb papierowych, które tak ochoczo popularyzowane są ostatnimi czasy, właśnie ze względu na swą rzekomą ekologiczność.

Frogut Plastics, dzięki temu, że produkuje zgodnie z normami ISO, wykazuje dużą troskę o środowisko naturalne. Bowiem wszystkie nasze produkty nadają się do wielokrotnego użytku, a także recyklingu. Zdajemy sobie sprawę z zagrożenia, jakie dla ekologii, na całym świecie, stanowią biliony jednorazowych torebek używanych. Rozwiązaniem są proponowane przez nas torby reklamowe z materiałów biodegradowalnych, które po upływie kilkunastu miesięcy samoistnie ulegają rozkładowi, w warunkach naturalnych. Obsługujemy nie tylko Poznań – zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń do nas! +48 22 54 17 000