Logo: Frogut Plastics

Frogut Plastics
Producent reklamówek Mazowieckie

Frogut Plastics to wiodący w kraju producent reklamówek, toreb foliowych, plastikowych, kasowych, ekologicznych, reklamówek z nadrukiem oraz innych produktów z tworzyw sztucznych. Województwo Mazowieckie to główny filar działalności firmy. Dzięki szerokiej skali inwestycji związanych z rozwojem - przedsiębiorstwo z powodzeniem prowadzi sprzedaż obsługując także inne regiony kraju oraz klientów zagranicznych.

Produkowane przez Frogut Plastics reklamówki, mają szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, branży opakowań, a także w gospodarstwach domowych. Możliwości ich zastosowania są niemal nieograniczone - bo z powodzeniem nadają się do ogrodnictwa, jak do wszelkiego rodzaju pracach remontowych. Połączenie niskiego kosztu wytworzenia i lekkość folii, z jakiej są produkowane sprawia, że jest to jeden z najbardziej popularnych surowców o szerokim zastosowaniu. W dodatku poddawane recyklingowi mogą być wielokrotnie wykorzystywane, co ma duże znaczenie w kwestii ochrony środowiska.

Frogut Plastics wiodący producent reklamówek - województwo mazowieckie

Spośród reklamówek wytwarzanych przez firmę Frogut Plastics każdy może znaleźć produkt, odpowiadający swoim wymaganiom. Producent oferuje torby firmowe soft loop, czyli z dogrzewanym uchem, najpopularniejsze torby typu koszulka czy powszechne zrywki, nowoczesne produkty z podklejką, torby wielokrotnego użytku z polipropylenu tkanego, jak i te termoizolacyjne i foliowe przeznaczone do produktów spożywczych, z zakładkami bocznymi, lub usztywnianym dnem, a także inne nietypowe reklamówki, spełniające wymagania związane ze swoim specyficznym przeznaczeniem.

Gwarantujemy konkurencyjną, indywidualną wycenę każdego zamówienia i możliwość transportu do odbiorcy, a także krótkie terminy realizacji zleceń, we wszystkich województwach, uwzględniając przy tym mazowieckie. Zapraszamy!

Torby reklamowe producenta Frogut Plastics Warszawa– nietypowy sposób na reklamę

Torby reklamowe z nadrukiem mogą powstawać dzięki technologii rotograwiury i fleksodruku. Zwłaszcza ta pierwsza pozwala na niemal dowolne ich projektowanie - mogą to być produkty oryginalne, o zwracających uwagę kolorach, a przy tym świetnej jakości. Z kolei rotograwiura - cechuje się bardzo wysoką jakością i odpornością na oddziaływanie czynników zewnętrznych.

Wyroby Frogut Plastics wykonywane w technologii rotograwiury, drukowane są ekologicznymi farbami o podłożu wodnym, które są nieszkodliwe nawet przy kontakcie z żywnością. Ponadto producent gwarantuje doskonałą jakość toreb reklamowych i ich wysoką wartość estetyczną - dzięki czemu są doskonałym nośnikiem reklamy, który przy współpracy grafików i najnowszych zdobyczy technologicznych, jest nietuzinkową propozycją na promowanie usług firm istniejących na rynku.

Zadzwoń do nas! +48 22 54 17 000