Logo: Frogut Plastics

Worki foliowe producent
Frogut Plastics Poznań

Opakowania wykonane z plastiku możemy dziś spotkać na każdym kroku. Worki foliowe są nam wręczane na przykład w sklepach, przy kasach – abyśmy mogli schować do nich swoje zakupy. Oprócz tego to w nie pakuje się różne artykuły i akcesoria, a także żywność. I nic dziwnego – są one przecież praktyczne i mają całkiem sporo zalet oraz zastosowań. Producent Frogut Plastics Poznań, od wielu lat realizuje misję produkcji i sprzedaży różnego rodzaju opakowań. Wieloletnie doświadczenie, jakie zdobyliśmy pozwoliło nam na stworzenie kompleksowej oferty, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Jednym z zastosowań plastikowych worków jest możliwość wykorzystania ich do zabezpieczenia różnego rodzaju towarów oraz produktów. Jest to istotne zwłaszcza gdy planujemy nadać przesyłkę – na przykład taką, która ma trafić do naszego klienta. Gdy włożymy ją do foliowego worka, zminimalizujemy ryzyko, że podczas transportu zostanie ona uszkodzona. Aby mieć jeszcze większą pewność, warto postawić na naprawdę solidne opakowania – takie jak te produkowane przez naszą firmę!

Najwyższej jakości worki foliowe
producent Frogut Plastics Poznań

Nasze worki, produkowane z folii LDPE i HDPE oprócz tego, że mają uniwersalne przeznaczenie - to są również dedykowane różnym zadaniom. Przyjazne dla środowiska - nie zawierają metali ciężkich, są neutralne dla wód gruntownych, a przede wszystkim, podczas spalania nie wydzielają szkodliwych substancji, nie stanowiąc tym samym ekologicznego problemu. Producent Frogut Plastics Poznań podąża za najnowszymi trendami - wybierając zatem nasze produkty, możesz być pewien, że nie zostaniesz wrogiem środowiska.

Wyroby naszej firmy nie dość, że są niezwykle odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz działanie warunków atmosferycznych, to w dodatku można w nich przechowywać nie tylko materiały sypkie, ale i produkty żywnościowe. W połączeniu z wysoką jakością, są także doskonałym nośnikiem marketingowym. Bowiem worki foliowe, przy wykorzystaniu pracy grafików i najnowszych zdobyczy technologicznych - mogą być też skutecznym nośnikiem reklamy.

Zadzwoń do nas! +48 22 54 17 000