Logo: Frogut Plastics

Worki foliowe producent
Frogut Plastics Warszawa

Podstawowym celem Frogut Plastics Warszawa jest produkcja wyrobów z folii, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów. W dodatku jesteśmy w pełni zaangażowani w ochronę środowiska naturalnego oraz przestrzeganie wymagań HACCP i GMP. Jak realizujemy zamierzone cele? Przede wszystkim poprzez zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego naszych wyrobów oraz segregację i recykling odpadów powstałych podczas produkcji.

Dlatego też wyprodukowane przez nas worki foliowe to mistrzowski kunszt zastosowania wysokiej jakości materiałów, z wielką dbałością o środowisko naturalne. Oferujemy szereg produktów, które odpowiadają aktualnym potrzebom naszych klientów. W sprzedaży posiadamy worki biodegradowalne oraz worki foliowe LDPE, do przenoszenia niewielkich gabarytów rzeczy. W przypadku sporych rozmiarów artykułów - proponujemy wykorzystać opakowania z HDPE, które łączą w sobie cechę wytrzymałości, za rozsądną cenę. Ponadto nasze wyroby są trwałe i praktyczne w użyciu, dzięki użyciu tasiemek oraz specjalnych uchwytów pozwalających szczelnie zawiązać worek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Wygoda i szerokie zastosowanie worków foliowych producent – Frogut Plastics Warszawa

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych odbiorców, dlatego też oferowane przez producenta Frogut Plastics Warszawa - worki foliowe mają bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym i lekkim, w handlu czy budownictwie i niemal w każdej gałęzi gospodarki, jak również w gospodarstwach domowych. Mogą być stosowane do pakowania jednostkowego i zbiorczego produktów zbożowych i mącznych, pieczywa, ciasta, owoców, warzyw i wielu innych. Ponadto wykazują bardzo dobre zabezpieczenie sanitarne, a także służą do pakowania i zabezpieczania produktów przed kurzem, wilgocią, wpływem warunków atmosferycznych i środowiskowych.

Nasze worki foliowe mają szeroki zakres wykorzystania ze względu na swoją uniwersalność, funkcjonalność, wytrzymałość, trwałość i niskie koszty. Są niezwykle efektywne i estetyczne, a także odporne na wszelkie uszkodzenia. Promienie słoneczne UV lub niskie temperatury nie stanowią dla nich żadnego problemu. Występując w roli producenta proponujemy nie tylko standardowe wymiary wyrobów, ale i możliwość realizacji niestandardowych zamówień. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Zadzwoń do nas! +48 22 54 17 000