Logo: Frogut Plastics

Worki foliowe producent - Frogut Plastics Wrocław

Worki foliowe to produkty używane przez nas tak często i tak codzienne, że przeważnie nawet nie zwracamy już na nie uwagi. Wydaje nam się, że wszystkie są takie same i że właściwie wszystko jedno, jakich będziemy używać. Tymczasem wcale tak nie jest – artykuły te dzielą się na wiele różnych rodzajów. Spotkać można takie zarówno niższej, jak i bardzo wysokiej jakości. Frogut Plastic Wrocław to znany i ceniony producent ekologicznych wyrobów, który od lat współpracuje ze znanymi i cenionymi sieciami handlowymi oraz firmami obecnymi na polskim rynku.

Różnorodność produkowanych przez nas worków foliowych – pozwala tworzyć produkty spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Najwyższa jakość przy zachowaniu korzystnej ceny – to największa zaleta producenta. W dodatku te wytwarzane z LDPE oraz HDPE są przyjazne dla środowiska - cechują się neutralnością dla wód gruntowych, w ich składzie nie ma metali ciężkich, a także nie wydzielają szkodliwych substancji podczas spalania. Drukowane są nietoksycznymi farbami wodnymi. Dzięki tym cechom są w pełni zgodne z nowoczesnymi standardami.

Atuty worków foliowych producenta Frogut Plastics Warszawa

Worki foliowe Frogut Plastics posiadają niezliczoną ilość zastosowań. Zamiast kupować specjalne pokrowce na ubrania, można zastąpić je naszymi produktami. Nie dość, że szczelnie zabezpieczą przed molami, to ochronią także przed zamoczeniem innych rzeczy podczas powrotu z basenu, z mokrym kostiumem kąpielowym czy przed bakteriami ze stroju sportowego, w drodze z siłowni. Innym, mniej znanym zastosowaniem jest zabezpieczenie przed mrozem. Wystarczy owinąć nimi lusterka samochodowe na noc, by rano bez najmniejszego problemu zapewnić sobie w nich widoczność. Opakowania foliowe ochronią również przed mrozem rośliny. Mowa tutaj zarówno o drzewach oraz o mniejszych roślinach, podczas przymrozków. Woreczek foliowy stworzy dla nich na noc coś na kształt małej, mobilnej szklarni.

Naszej wysokiej klasy produkty wykonywane są w różnych rozmiarach, z możliwością wykonania nadruku oraz zakładek, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów. Spełniają one wszelkie normy pozwalające na dopuszczenie wyrobu do kontaktu z żywnością – zostały wykonane z bezpiecznej i atestowanej folii LDPE. Ponadto jako producent staramy się zawsze wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego chętnie realizujemy również te odbiegające od standardów zamówienia. Zapraszamy do składania zamówień – obsługujemy Wrocław oraz wiele innych miast.

Zadzwoń do nas! +48 22 54 17 000